O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 35 lat, o ugruntowanej pozycji i nieustannie się rozwijającą. W skład naszego zespołu wchodzi ponad 30 wysoko wykwalikowanych ludzi, specjalizujących się w poszczególnych etapach naprawy blacharsko-lakierniczej, a także mechanicznej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych. Zajmujemy się obsługą szkody już od momentu jej powstania: szereg pojazdów pomocy drogowej przystosowanych do każdego rodzaju kolizji (również samochodów dostawczych) czynny całą dobę, przyjedzie na miejsce zdarzenia i zabierze uszkodzony pojazd na nasz zamknięty, strzeżony parking, celem oczekiwania na dalsze kroki.

Wyjaśnimy oraz pomożemy przejść przez proces zgłaszania szkody do ubezpieczyciela.

Przeprowadzimy skrupulatne oględziny pojazdu w obecności przedstawiciela ubezpieczalni, w celu zdiagnozowania całości uszkodzeń.

Posiadamy pojazdy zastępcze na czas naprawy.

Posiadamy pracowników i niezbędne narzędzia umożliwiające naprawę elementów nadwozia wykonanych z aluminium.

Usuwanie wgnieceń PDR – policzymy, wycenimy oraz usuniemy wgniecenia gradowe, bez potrzeby lakierowania elementu.

Uzupełnimy czynnik w układzie klimatyzacji zarówno „starego” czynnika R134a, jak również „nowego” czynnika R1234yf. Oferujemy ozonowanie wnętrza pojazdu.

Do napraw wykorzystujemy profesjonalną kabinę lakierniczą marki „Lutro” oraz płyty naprawcze „Blackhawk”„Car-o-line” z niezbędnym wyposażeniem. Posiadamy 26 stanowisk, na których odbywają się prace blacharskie oraz przygotowawcze do napraw blacharsko-lakierniczych. Firma dysponuje własną stają diagnostyczną  do 3,5t oraz urządzeniem pomiarowym geometrii „John Bean”.

Posiadamy własną myjnie ręczną. Oferujemy pełny zakres usług detailingowych, w tym: korekty lakieru, aplikacja powłok ceramicznych oraz wosków, pranie i konserwacja tapicerek materiałowych i skórzanych, kompleksowe czyszczenie wnętrz, dokładne mycie zewnętrzne wraz z usuwaniem osadów – także glinkowanie.

Wykonujemy w pełni profesjonalną konserwację podwozia przy użyciu najwyższej klasy środków Innotec, Waxoyl. Przed wykonaniem usługi dokładnie myjemy podwozie, w konsultacji z właścicielem dobieramy sposób usuwania starej powłoki konserwacji oraz korozji, dokonujemy czyszczenia mechanicznego lub piaskujemy.
Demontujemy osłony oraz zabezpieczamy wszelkie powierzchnie, które nie powinny być pokryte środkiem konserwującym – układ wydechowy, osłony termiczne.
Do wyboru mamy woski transparentne, bursztynowe, czarne itd.
Każda usługa składa się również z konserwacji profili zamkniętych.
Od wielu lat wykonujemy konserwację dla autoryzowanych salonów, na nowych oraz używanych pojazdach.
Na życzenie klienta odbieramy nowy samochód auto-lawetą z salonu i przewozimy celem wykonania usługi.

Jesteśmy w stanie dokonać naprawy pojazdów ciężarowych oraz autobusów.

Od wielu lat współpracujemy i dokonujemy napraw bezgotówkowych dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych tj. Ergo Hestia, TUiR Warta, PZU, Allianz i innych.