O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 25 lat, o ugruntowanej pozycji i nieustannie się rozwijającą. Obecnie zatrudniamy 30 wysoko wykwalifikowanych blacharzy. Lakierników, pracowników zajmujących się demontażem/montarzem pojazdów do napraw blacharsko lakierniczych oraz mechaników. Zatrudniamy także pracowników posiadających długoletnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych i w wykonywaniu oględzin uszkodzonych pojazdów. Posiadamy pracowników i niezbędne narzędzia umożliwiające naprawę elementów nadwozia wykonywanych ze stopów  aluminium. Dysponujemy 4 auto lawetami mogącymi przewozić również samochody dostawcze. nasza firma wyposażona jest w najnowocześniejszą kabinę lakierniczą „Lutro” oraz płyty naprawcze „Blackhawk”  oraz „Car-o-line” z niezbędnym wyposażeniem. Posiadamy 26 stanowisk, na których odbywają się prace przygotowawcze do napraw blacharskich, naprawy blacharskie i przygotowania do prac lakierniczych. Firma dysponuje własną stają diagnostyczną  do 3,5t oraz urządzeniem pomiarowym „Beissbarth”. Mamy także stanowiska, na których wykonywane są naprawy mechaniczne pojazdów.

W najbliższym czasie planujemy uruchomienie stanowisk do napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów ciężarowych i autobusów wraz z kolejną kabiną lakierniczą.

Od 5 lat jesteśmy warsztatem partnerskim TUiR Warta SA. Od wielu lat współpracujemy i dokonujemy napraw bezgotówkowych dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych tj. STU Ergo Hestia, TUiR Warta SA, PZU SA, TU Alliany SA i innych.